בת מצווה מקורית

אם בתכם צועדת במרץ לקראת גיל 12, סביר להניח שממש בקרוב תתחילו לחשוב על חגיגת בת המצווה שלה, שהיא אירוע מרגש וייחודי, לא בכל יום הבת שלכם מגיע לגיל 12.

חגיגות בת המצווה הפכו לעולם בפני עצמו והיום ניתן לקרוא ולשמוע על בנות שהחליטו לחגוג את גיל 12 בדרכים מגוונות ביותר, כל אחת מהבנות שואפת לחגיגת בת מצווה מקורית וייחודית במינה.

אם נציץ קצת מעבר לכתף, נוכל לראות שיש בנות שבוחרות להזמין את כל חברותיהן לחוג בישול איטלקי במהלכו הבנות לומדות איך להכין פסטות ורטבים איטלקיים. כמו כן, יש בנות שבוחרות לחגוג את בת המצווה בסגנון מסיבת "פול מון" שופעת אטרקציות, אחרות מזמינות מופעים מרהיבים כמו למשל: מופעי אש ומופעי ג'אגלינג, סדנה להכנת בשמים במהלכה כל אחת מהמשתתפות מכינה לעצמה את בושם שמתאים לאופייה ואלו הן רק חלק משפע האפשרויות שעומדות בפני בנות שחוגגות בת מצווה.

כל השינויים שחלו בדרכים בהן ניתן לחגוג בת מצווה בימינו וכל הניסיונות לחגוג את מסיבות בת המצווה בדרכים מקוריות הופכים דווקא את הדרך היותר מוכרת – שהיא חגיגה באולם או גן אירועים יוקרתי למקורית וייחודית.

חוגגים בת מצווה בגן אירועים יפהפה

בת מצווה מקורית ומרשימה יכולה גם להיערך באופן שאנו מכירים – באולם אירועים או בגן אירועים. המקוריות של האירוע תבוא לידי ביטוי בעיצוב של המקום, באטרקציות, במנות שיוגשו במהלך האירוע, בקינוחים המפתיעים, במשקאות, במוזיקה, בהפתעות המשמחות שיקבלו המוזמנים במהלך הריקודים, באזור קבלת הפנים, באווירה ובקסם של המקום.

לפעמים לא חייבים להרחיק לכת ולחפש רעיונות חדשים לחגיגת אירוע וניתן לבחור בדרך מוכרת ולערוך שינויים במסגרתה. אולם אירועים מעוצב בו עובד צוות הפקות מקצועי ומיומן בארגון אירועי בת מצווה יוכל לשבת יחד עם הילדה והוריה ולהבין איזה אירוע הם מעוניינים להפיק. לאחר מכן יבצע הצוות את כל הפעולות הנחוצות כדי להפיק את האירוע עליו חולמת המשפחה.

בת מצווה מקורית

לחגוג בגן אירועים עם כל החברים ובני המשפחה האהובים

גן אירועים מרשים ויוקרתי יעוצב בהתאם לטעמה של חוגגת בת המצווה ויוכל להכיל את מספר החברים וקרובי המשפחה שהוזמנו. כמו כן, המקום יתאים את התפריט להעדפותיהם של החוגגים כך שהארוחה תהיה מגוונת, עשירה וטעימה וכל אחד ימצא את המאכלים שאהובים עליו. נוסף על כך, יעבוד גן האירועים עם תקליטן מקצועי שישמיע את השירים האהובים ביותר על הקהל ועם צוות הפקות שמקפיד לספק מענה מלא עבור כל הצרכים של החוגגים.

בחירה בגן האירועים המתאים

רצוי מאוד לבחור בגן אירועים שצבר ניסיון נרחב בארגון אירועים פרטיים ויכול להתאים את השירותים השונים לכל חוגג באופן אישי. כמו כן, רצוי מאוד לחגוג את האירוע במקום נגיש כדי למנוע מהאורחים להיאלץ לעמוד בפקקים במשך זמן רב.

בעת בחירת גן האירועים יש לבחון היטב את המנות ולוודא שהן מיוצרות במטבח ששומר על היגיינה, עשויות מחומרי גלם משובחים וטריים ומעוצבות באופן אסתטי. כאשר מדובר על אירוע בת מצווה אליו מוזמנים ילדים ומבוגרים, חשוב לוודא שגן האירועים מציע מנות שמתאימות לקהל המבוגר ולילדים ושלצד מנות "מפונפנות" יותר ניתן להזמין גם מאכלים שילדים אוהבים, כמו למשל: נקניקיות, שניצלים ותפוחי אדמה.

רצוי מאוד גם לטעום את המנות כדי לוודא שהן אכן איכותיות וטעימות ולבדוק האם המקום יכול לספק גם מנות שמתאימות לצמחונים, טבעונים ואנשים שרגישים לגלוטן, בצורה זו יהיה ניתן לספק מענה מלא לכל האורחים ולא לקפח אף אחד.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן