גם באירוע קטן, ישנה חשיבות גדולה לקבלת הפנים

אתם רוצים לחגוג את החתונה שלכם עם מאות בודדות של מוזמנים? רגע לפני שגם אתם מרימים ידיים ועייפים מלחפש מתחמים המארחים אירועים קטנים, דעו כי יש לכם מענה: Lavan – אולם אירועים קטן בחיפה!

האירוע שלכם מורכב מכמה שלבים עיקריים:

  • קבלת הפנים
  • טקס החופה
  • הארוחה המרכזית
  • שלב רחבת הריקודים

יותר ויותר זוגות מוצאים עצמם לפני החתונה דנים בשאלה: האם להיות נוכחים בשלב קבלת הפנים, או שאולי כדאי להמתין בחדר החתן והכלה. זכרו כי את אירוע החתונה שלכם, בשונה מאירועים אחרים, אתם תחגגו פעם אחת בחיים שלמים. המסקנה: הנוכחות שלכם בשלב קבלת הפנים מומלצת בהחלט!

גם באירוע קטן, ישנה חשיבות גדולה לקבלת הפנים

אל תשכחו לרגע – אתם המארחים באירוע

קל מאד להישען על הסטטוס של "חתן וכלה", אך אל תשכחו לרגע אחד: אתם מארחים באירוע האהבה שלכם. לא להיות נוכחים בשלב קבלת הפנים באירוע, דומה למצב בו אתם מארחים לארוחת ערב זוג חברים. במקום לפתוח להם את הדלת ולברך אותם לשלום, אתם ממתינים בחדר השינה שלכם ויוצאים אליהם כעבור שעה.

האורחים שלכם מגיעים אל האירוע שלכם! הדבר הבסיסי ביותר הוא לקבל אותם בחיבוק גדול. הנוכחות שלכם בשלב קבלת הפנים מעצימה את ההתרגשות, תורמת לאווירה והיא גם הופכת אתכם נגישים יותר וקרובים יותר לכל היקרים לכם.

האם תרצו להפסיד חלק מהותי כל כך מהאירוע שלכם?

אירוע חתונה בממוצע אורך כ-6 שעות. שלב קבלת הפנים לעומת זאת אורך כשעה וחצי לערך – כמעט שליש מהאירוע שלכם. אתם נערכים לאירוע החתונה זמן רב מראש, מחכים ומצפים ועושים הכל בכדי לחגוג אירוע חד פעמי ובלתי נשכח. האם באמת תהיו מוכנים להפסיד כשעה וחצי מהאירוע שלכם ולהמתין לבדכם בחדר החתן והכלה? צאו אל האורחים שלכם, תיהנו מהאהבה הגדולה שמרעיפים עליכם וצרבו בלבכם את הזיכרונות המתוקים שילוו אתכם לכל החיים!

גם באירוע קטן, ישנה חשיבות גדולה לקבלת הפנים

בשלב קבלת הפנים יש לכם את הפנאי להעניק תשומת לב

ככל שאתם חוגגים אירוע קטן יותר, כך האורחים שלכם כמהים לכם יותר. האירועים האינטימיים שמים את הדגש על הקשר הישיר בין האורחים ובין המארחים. אל אולם אירועים קטן בחיפה בו תתחתנו, יגיעו האורחים שלכם בציפייה גדולה – לראות אתכם, להרגיש אתכם ולאהוב אתכם ביום המיוחד שלכם.

מאחר ומדובר על שלב באירוע בו האורחים מגיעים בהדרגה, יהיה לכם את הפנאי המלא להתייחס לכל אורח, להודות לו על שהגיע לאירוע ואפילו להצטלם איתו.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן